חוות דעת

דניאל היקר.. תודה על השירות המהיר והאמין בעיקר. המזגן שלי הפסיק לחמם המליצו לי על דניאל .. אכן המלצה נכונה וטובה. והמזגן עובד ללא דופי.
נח 01/02/2018
דפי זהב
דניאל הגיע אלי לאחר שהמזגן שלי לא נדלק כלל, בחור נחמד מאוד, הגיע למחרת וסידר את התקלה ע"י החלפת שנאי.​​
יגאל 21/01/2018​
דפי זהב
דניאל הגיע לתקן תקלה במזגן, איתר במהירות את התקלה החליף מתנע של מדחס מילה גז והמזגן חזר לקדמותו. השירות היה מהיר ומקצועי ​
20/01/2018 ohadus
דפי זהב
את דניאל אלפא הזמנתי מהפרסום בגוגל וכמו שכתוב שם כך היה.תוך 60 דקות אצלי.הוא זיהה מהר את התקלה, בזמן קצר וביעילות שאין כמוה סידר אותה, ניקה אחריו ואף נתן לי אחריות וביקש להתקשר שנית אם התקלה תחזור והוא יגיע מייד. שירות מקסים ואדיב.ממליצה בחום!!!​
דפי זהב 15/01/2018 ​
"לכבוד טכנאי מזגנים דניאל אלפא. ברצוני לשבח את טכנאי המזגנים בחברת דניאל אלפא. אהרון על עבודתו בביתנו בערב חג הפסח. מהרגע שטילפנו ועד הגעתו של הטכנאי עברו לא יותר מ 30 דקות. כמובן שזה היה ערב חג ולא ציפינו למצוא טכנאי מזגנים זמין ומהיר כל כך. אהרון איתר מיד את התקלה, הייתה לנו נזילת מים, עבד ביסודיות מדהימה ותוך עשרים דקות היה לנו בבית מזגן עובד לתפארת. אני רוצה להודות לטכנאי מזגנים אהרון שבזכותו היה לנו ערב חג קריר ונעים ואני רוצה להודות לו על שירותיו
שולה חפץ 22/04/2016
מושב גאולים
לכבוד דניאל אלפא, ברצוני לשבח את השירות המצוין והמהיר שנתתם לי ביום גשום וקר באמצע החורף. מזמן הקריאה שלי אליכם ועד שהגעתם עברו לא יותר מ 45 דקות. איתרתם מהר את התקלה, המחיר היה סביר והחימום חזר לביתנו במהרה. אני מודה לכם מאד ואין לי ספק שאמליץ עליכם לסובבים אותי. זה לא מובן מאליו לקבל שירות מהיר, סבלני ומקצועי בעולם שבו אנשי השירות נתפסים כלא אמינים. ועל זה אני רוצה לומר תודה גדולה! אנחנו נהנים מהמזגן ובזכותכם היה לנו חם ונעים בחורף, תודה רבה.
משפחת שפירא 12/02/2016​
קדימה צורן
לכבוד דניאל אלפא, "לכבוד חברת דניאל אלפא שלום רב, שמי פנינה כהן ואני בעלת גן ילדים ברעננה. אני כותבת לכם כאן באתר שלכם על מנת שעוד אנשים יראו וייראו אין דברים כאלה!!! אתם נותני שירות מספר אחד. באמצע החורף, ב 7 לינואר 2016 , גשם זלעפות והילדים מתכוננים לקראת שנת הצהריים שלהם ופתאום אין חימום בגן. המזגן השמיע רעש מוזר והפסיק לחמם. מצאתי אתכם בגוגל וכבר בשיחה הראשונה הרגעתם אותי ואמרתם לי שתוך זמן קצר תוכלו להגיע. ואכן כך היה. התקלה טופלה במיידית, עבדתם בשקט על מנת לא להעיר את הילדים, ניקיתם אחריכם והחום חזר מהר מאד לגננו הקטן. אני מודה לכם מקרב לב על האמינות והשירות המהיר שנתתם לנו. כן ירבו כמותכם, בברכה"
פנינה כהן 07/01/2016​
רעננה
שלום דניאל אלפא, ברצוני להודות ולשבח את השירות המהיר, היעילות והאמינות שהפגנתם בביקורכם בביתי בשבוע שעבר. המזגן התחיל לטפטף לנו והרטיב את כל הספה וכשצילצלתי וביקשתי שתגיעו בדחיפות, תוך שעה הייתם אצלנו.. זה לא יאומן.. הזריזות שלכם קנתה אותי. טיפלתם במזגן ביעילות, פתרתם מיד את התקלה, זכינו גם לטיפול שוטף וניקיון במזגן, יחס ומחיר הוגן ושירות מקסים. תודה רבה לכם. ועל זה נאמר - יצאתם צדיקים!!!!!
משפחת לוי 02/05/2015
ויניק 12, ראשון לציון
ברצוני להביע את שביעות רצוני המלאה מהטיפול לו זכיתי בחברתכם. צילצלתי ותוך 50 דקות הגיע טכנאי, דבר שמאוד חשוב לעסק כמו שלנו, שלא יכול להתקיים בלי מיזוג. הטכנאי היה אדיב, איתר מיד את התקלה וטיפל בה במקצועיות ויסודיות. מבטיח להמליץ עליכם לכל סובביי. בברכה,
אברהם שקד 29/05/2014
פרפר - מרכז טרייד אין ארצי
דניאל שלום, ברצוני לציין שירות יוצא דופן בו נתקלתי כששוטטתי בגוגל בשעה 21:00 בלילה בתקווה למצוא טכנאי מזגנים שיסכים להגיע אליי בשעה כזאת מאוחרת. טילפנתי וענה לי דניאל באדיבות וממש התביישתי לשאול אותו האם הוא יכול להגיע עכשיו בשעה כזו, כי היה יום שרבי מאוד וברגע שהגענו מהעבודה והדלקנו את המזגן, הוא התחיל לטפטף וממש הייתה לי שלולית בבית. דניאל התעקש להגיע תוך חצי שעה וכך באמת היה. הוא איתר את התקלה במהירות וביצע את העבודה ביסודיות ובמיקצועיות מדהימה. תודה. תודה. תודה. על השירות המהיר, המחיר הסביר - על הכל!
משפחת שגיא 26/05/2013
שלום רב, רצינו להביע את הערכתנו על הצוות ששלחתם אלינו, הן מבחינת לוחות זמנים, הן מבחינת מקצועיות והן מבחינת דרישת תשלום הוגנת. תודה מכל צוות המשרד.
רמי ביטוחים 22/05/2013
סוכנות ביטוח - תל אביב
לכבוד דניאל אלפא מיזוג אוויר, לא האמנתי שאני פעם אכתוב לבעל מקצוע כזה או אחר מכתב תודה. אבל הפעם זה קרה, לאחר אין סוף אנשי שרות שטיפלו לי במזגנים וסחטו אותי כל פעם בגלל חוסר הבנתי בתחום ושילמתי כספים מיותרים על חלקים ודברים שלא הייתי צריך להחליף מה שגרם לי אכזבה גדולה, כל זה נגמר. ברגע שהזמנתי אותך וטיפלת לי במזגן והשקעת עבודה ולקחת מחיר הוגן של 1000 ש"ח על עבודה שביקשו ממני 4500 ש"ח על דברים שלא היו ולא נבראו. רציתי להודות לך על השרות, היושר וההגינות. המשך ככה ותמיד נשמח לקבל את שרותך.
ערן אלוס
מרכז השינה
לדניאל אלפא ולכל הצוות. תודה על השירות! תודה על האמינות! תודה על הזריזות! תודה על היסודיות! לא עזבתם אותנו עד שאיתרתם את התקלה, נסעתם להביא חלקים, חזרתם במהרה, ניקיתם אחריכם ודאגתם שיהיה לנו קר ונעים ביום קיץ לוהט וחם. המקצועיות שלכם מורגשת היטב ועל כך מגיע לכם "שאפו". ממליצים עליכם בחום.:)
משפחת כהן
הרצליה